مدیریت بازیافت و پسماند سیاست گذاری و نظارت بر طرح تفکیک از مبدأ بازیافت – برنامه ریزی در خصوص پسماندهای عفونی و صنعتی – بهینه سازی و مکانیزاسیون روند باسکول کمربندی .
۱۳۹۴ جمعه ۱۴ فروردين - تعداد بازدید: 12789 بار
مدیریت بازیافت و پسماند
نام مدیر: سید مهدی پیغمبرزاده
تاریخ تصدی سمت: 27/1/93
تحصیلات: لیسانس
سوابق اجرایی: طرح و برنامه ، آمار و اطلاعات ، شهرسازی و بازیافت
ایمیل: sadra3346@yahoo.com
 
میدان ولی عصر (عج) – کوچه جنب بانک صادرات
تلفن: 55452975


شرح وظایف:
1- برنامه ریزی در جهت ایجاد بسترهای فرهنگی و اجتماعی مناسب و مورد نیاز در جامعه شهری کاشان از طریق آموزش و اطلاع رسانی جهت بالا بردن سطح دانش و آگاهی مردم و دست اندرکاران ، با استفاده از ظرفیت رسانه های جمعی ، تبلیغات محیطی ، مشارکت عمومی شهروندان کاشانی و نهادهای مدنی تخصصی به ویژه شورایاری های محلات در جهت تحقق اهداف شهرداری .
2- برنامه ریزی و نظارت بر کاهش تولید پسماند توسط تولید کنندگان و تهیه کنندگان کالاهای مصرفی و مصرف کنندگان کالاها ( کلیه تولید کنندگان پسماند ) در شهر کاشان با استفاده از ظرفیت های مشارکت های عمومی مردم و همکاری نهادهای مدنی و دولتی ذیربط .
3- برنامه ریزی جهت تفکیک پسماند در مبدأ تولید به منظور ایجاد ارزش افزوده برای پسماند ، بهبود کیفیت پسماند ورودی به طرح های تولیدی کمپوست و بازگرداندن مواد و انرژی به چرخه تولید و طبیعت با بهره گیری از آخرین دستاوردهای علمی .
4- برنامه ریزی در جهت جمع آوری مطلوب و بهداشتی پسماند از مبادی تولید ، حمل سریع و ایمن آن به مراکز پردازش و دفع با استفاده از ظرفیت های بخش خصوصی .
5- برنامه ریزی جهت توسعه و بهبود فعالیت کارخانه های پردازش پسماند و تولید کمپوست با بهره گیری از دستاوردهای علمی و صنعتی داخل و خارج از کشور .
6- بسترسازی پشتیبانی و برنامه ریزی لازم برای جلب سرمایه و مشارکت بخش خصوصی و کاهش تصدی گری شهرداری در فعالیت های خدماتی ، تجاری ، پژوهشی ، تولیدی ، فنی و مهندسی ذیربط به خصوص تولیدی ، فنی و مهندسی ذیربط به خصوص تولید کمپوست و تبدیل مواد .
7- برنامه ریزی جهت استفاده از اراضی و اماکن مورد نیاز در راستای تحقق اهداف مورد نظر شهرداری در چارچوب قوانین و مقررات موضوعه با هماهنگی سازمن املاک و مستغلات شهرداری کاشان .
8- هماهنگی و همکاری با نهادهای دولتی ، قضایی و مدنی ذیربط در جهت برنامه ریزی و مدیریت پسماندهای عمرانی و ساختمانی با ایجاد سیستم های هماهنگ از مبدأ تولید و انتقال آن به مراکز پذیرش ، جلوگیری از تخلیه پسماندهای مذکور در فضاهای عمومی و یا حاشیه ای شهر کاشان و استحصال مواد و یا دفع پسماند با استفاده از ظرفیتهای بخش خصوصی .
9- برنامه ریزی جهت مدیریت در امر تأمین ، تجهیز و راهبردی ناوگان ماشین آلات تخصصی اعم از ماشین آلات سنگین و نیمه سنگین و به روز رسانی آن متناسب با نیازهای جمعیتی شهری کاشان در راستای تحقق مأموریت های شهرداری با تأکید بر نهیات استفاد ممکن از ظرفیت های بخش خصوصی .
10- اخذ اعتبارات و تسهیلات لازم از نظام بانک داخل و خارج از کشور و موسسات اعتباری با تأیید شهرداری کاشان در قالب بودجه مصوب سالانه شهرداری و در چارچوب قوانین و مقررات موضوعه سرمایه گذاری و مشارکت با اشخاص حقیقی و حقوقی در ارتباط با اهداف و فعالیت های شهرداری با هماهنگی کلیه مراجع مربوطه به ویژه دفتر سرمایه گذاری و مشارکت های مردمی شهرداری کاشان .
11- انجام پژوهش های کاربردی ، آموزش ، اطلاع رسانی ، تهیه آمار و اطلاعات مورد نیاز ، باهمکاری مراکز علمی و دانشگاهی در چارچوب اهداف ، وظایف و اختیارات شهرداری .
12- انجام معاملات و انعقاد قراردادهای لازم در چارچوب اهداف و مأموریت های شهرداری با رعایت قوانین و مقررات موضوعه و آیین نامه مالی و معاملاتی مربوط .
مدیریت ها و مسئولین داخلی:
ردیف نام و نام خانوادگی سمت
1 حسن صانعی فرد مسئول درآمد شرکت ها و اداری
ارسال به شبکه های اجتماعی:
تصاویر مرتبط
کاشان - خیابان اباذر - تلفن: 983155440055+
کلیه حقوق برای شهرداری کاشان محفوظ می باشد.
Powered By ParsPro.ir