نمایش صفحه 1 از 223
تعداد در صفحه:
آشنايي با مديريت بحران از الزامات مديريت شهري است
معاونت برنامه ريزي وهماهنگي شهرداري کاشان گفت: آشنايي با مديريت بحران از الزامات مديريت شهري است.
۱۳۹۵ شنبه ۲ بهمن
پنجمین صبح جمعه کاشونی با «هوای پاک» پیوند خورد
همایش پیاده روی خانوادگی پنجمین صبح جمعه کاشونی با استقبال گسترده شهروندان دارالمومنین به مناسبت روز هوای پاک برگزار شد.
۱۳۹۵ جمعه ۱ بهمن
کاشانی ها برای اصلاح الگوی مصرف به سراغ دورریختنی ها رفتند
همایش اصلاح الگوی مصرف با عنوان «دور ریختنی ها را دوباره بسازیم» در فرهنگسرای مهر سازمان فرهنگی ورزشی شهرداری کاشان برگزار شد.
۱۳۹۵ جمعه ۱ بهمن
«زاپاس» در فرهنگسرای المهدی(عج) به پرده نشست
فیلم سینمایی «زاپاس» در فرهنگسرای المهدی(عج) سازمان فرهنگی ورزشی شهرداری کاشان با حضور شهروندان و خانواده ها به نمایش در آمد.
۱۳۹۵ جمعه ۱ بهمن
کاشانی ها «هوای پاک» را در چهلحصاران استشمام می کنند
همایش پیاده روی خانوادگی پنجمین صبح جمعه کاشونی نخستین روز بهمن ماه پیش رو از مجموعه تاریخی باغ فین به مقصد پارک جنگلی چهلحصاران برگزار می شود.
۱۳۹۵ جمعه ۱ بهمن
محور کليدي شهرداري توجه به بافت شهري و توسعه است
رئيس شوراي اسلامي شهر کاشان گفت: از ويژگي هاي مهم کاشان توجه به بافت شهري و توسعه است و اين دو مقوله محور کليدي شهرداري در دوره جديد مديريت شهري محسوب مي شود.
۱۳۹۵ جمعه ۱ بهمن
در دوره مديريت جديد شهري بيش از 1200ميليارد تومان براي کاشان هزينه شده است
رئيس کميسيون فرهنگي اجتماعي شوراي اسلامي شهر کاشان گفت: در دوره مديريت جديد شهري بيش از 1200ميليارد تومان هزينه پروژه هاي شهري شده است.
۱۳۹۵ جمعه ۱ بهمن
بيش از 200 پرو‌ژه در شهرداري کاشان به بهره برداري مي رسد
شهردار کاشان گفت: در سي و هشتمين بهار آزادي بيش از 200 پرو‌ژه در شهرداري کاشان به بهره برداري مي رسد.
۱۳۹۵ جمعه ۱ بهمن
تقاطع غير همسطح مصلي "پل ولايت" افتتاح مي شود
معاونت فني و عمراني شهرداري کاشان گفت: روز پنج شنبه 30 ديماه و با حضور نماينده ولي فقيه در کاشان و مسئولان استاني و شهري تقاطع غير همسطح مصلي "پل ولايت" افتتاح مي شود.
۱۳۹۵ چهارشنبه ۲۹ دي
کارمندان مناطق شهرداری کاشان يک روز را بدون خودروي شخصي در محل کار حاضر شدند
به مناسبت روز جهانی هوای پاک و به پيشنهاد منطقه چهار کارمندان شهرداری يک روز را بدون خودروي شخصي در محل کار حاضر شدند.
۱۳۹۵ چهارشنبه ۲۹ دي
تازه ترین اخبار
آشنايي با مديريت بحران از الزامات مديريت شهري است پنجمین صبح جمعه کاشونی با «هوای پاک» پیوند خورد کاشانی ها برای اصلاح الگوی مصرف به سراغ دورریختنی ها رفتند «زاپاس» در فرهنگسرای المهدی(عج) به پرده نشست کاشانی ها «هوای پاک» را در چهلحصاران استشمام می کنند محور کليدي شهرداري توجه به بافت شهري و توسعه است در دوره مديريت جديد شهري بيش از 1200ميليارد تومان براي کاشان هزينه شده است بيش از 200 پرو‌ژه در شهرداري کاشان به بهره برداري مي رسد تقاطع غير همسطح مصلي "پل ولايت" افتتاح مي شود کارمندان مناطق شهرداری کاشان يک روز را بدون خودروي شخصي در محل کار حاضر شدند بيش از 200 هزار متر مربع از معابر شهري منطقه دو آسفالت شده است عملیات اجرایی سیستم های الکتریکی و مکانیکی میدان جهاد آغاز شد فرش 250 متری با ریشه‌های گل بنفشه در پارک پشت قلعه جلالی بافته مي شود میزبان در دقایق پایانی با اعمال فشار روانی و بهم زدن تمرکز تیم کاشان را به مساوی راضي کرد
پربازدیدترین اخبار
بزرگترین غار رستوران مصنوعی جهان در کاشان افتتاح می شود دومین جشنواره آموزش شهروندی توسعه معابر عمومی جزو اولویت های اصلی شهرداری منطقه سه کاشان است آیین جزءخوانی و تفسیر قرآن کریم دومین جشنواره آموزش شهروندی از امشب به روی صحنه می رود مراسم تجلیل از بانوان شاغل در شهرداری کاشان و سازمان های وابسته برگزار شد. دیدار مدیرعامل و مدیران ارشد شرکت سایپا کاشان به شهردار مراسم کوهگشت خانوادگی همراه با افتتاح سایت پاراگلایدر انجام شد نهضت جهادی آسفالت-اجرای آسفالت معابر در نقاط مختلف شهر جشن بزرگ ریحانه النبی در کاشان برگزارشد
کاشان - خیابان اباذر - تلفن: 983155440055+
کلیه حقوق برای شهرداری کاشان محفوظ می باشد.
Powered By ParsPro.ir