تاریخ خبر:۱۳۹۶ چهارشنبه ۲۷ دي | انتشار دهنده: مرکز تولیدات و پژوهش‌های رسانه‌ای شهرداری کاشان |
چاپ خبر

مدیر آمار و اطلاعات شهرداری کاشان خبر داد:

قابلیت شارژ کاشان کارت با تحویل پسماند های خشک

مدیر آمار و اطلاعات شهرداری و مسئول طرح کاشان کارت گفت: شهروندان می توانند با تحویل پسماند های خشک کاشان کارت خود را شارژ نمایند.

به گزارش مرکز ارتباطات و امور بین الملل شهرداری کاشان، مجتبی رموزی با اشاره به اینکه اجرای این طرح با هدف تشویق شهروندان به تفکیک زباله از مبدا از طریق استفاده از کاشان کارت انجام شده است بیان کرد: در حال حاضر9 ایستگاه ثابت بازیافت در شهر کاشان به صورت کانکس برای جمع آوری پسماند خشک وجود دارد که شهروندان می توانند پسماند های خشک را تحویل ماموران جمع آوری پسماند ها داده و معادل وزن پسماندهای خشک،کاشان کارت خود را شارژ نمایند.

وی در ادامه افزود: در حال حاضر  9 ایستگاه ثابت بازیافت تفکیک زباله از مبدا در مکان های مسکن مهر، میدان امام رضا(ع)، میدان جهاد، میدان شورا، انتهای خیابان زیارتی، خیابان امیرکبیر، غیاث الدین جمشید، بلوار قطب راوندی، خیابان ملافتخ الله ورودی کوی سرفره تعبیه شده است.

رموزی ضمن اشاره به این نکته که مدیریت پسماند شهرداری در نقاط مختلف شهر در جهت اشاعه فرهنگ جداسازی زباله در مبداء گام مثبتی برداشته است، اظهار کرد: این غرفه‌ها در نقاط پرتردد به جمع آوری پسماندهای خشک تفکیک شده توسط شهروندان می پردازد.

مدیر آمار و اطلاعات شهرداری کاشان در پایان با تاکید بر اینکه طی این فرایند شهروندان پسماندهای خشک تفکیک شده خود را به نزدیک ترین غرفه بازیافت محلات تحویل می دهند، افزود: در این طرح در قبال پرداخت پول نقد،  کاشان کارت های شهروندان شارژ شده و می توانند از خدمات متنوع این کارت برخوردار شوند.

برچسب ها

نظرات:

ارسال نظر

لطفاً نظر خود را در مورد این مطلب ارسال فرمایید.

دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید توسط مدیریت پورتال منتشر خواهد شد.
پیام هایی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد شد.
پیام هایی که به غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط با خبر باشد منتشر نخواهد شد.

آخــرین خبــرها
۱۹ایستگاه ثابت دریافت اقلام بازیافتی در سطح شهر انعقاد 62قرارداد درحوزه پیمان و رسیدگی منطقه چهار جمع آوری بالغ بر8میلیون کیلو زباله در دو ماه محرم و صفر اطفاء حریق درساختمان ۵ طبقه توسط آتش نشانان کاشان حال خوش خواندن در کاشان نشست اعضای کمیته های 5گانه مدیریت بحران و پدافند غیرعامل پیشنهاد تاسیس باشگاه‌های کتابخوانی در زندان کاشان فعالیت دبیرخانه پایتخت کتاب با اتمام پایتختی کتاب به پایان نمی‌رسد آسفالت بیش از 20هزار مترمربع از معابر فاز دو ناجی آباد صدور مجوز 270 تبلیغ هیئات و برپایی ایستگاه صلواتی در محرم و صفر