تاریخ خبر:۱۳۹۶ پنج شنبه ۲۸ دي | انتشار دهنده: مرکز تولیدات و پژوهش‌های رسانه‌ای شهرداری کاشان |
چاپ خبر

مدیر عامل سازمان آتش نشانی و خدمات ایمنی شهرداری کاشان:

پرسنل بیمارستان میلادآموزش آتش نشانی را فرا گرفتند

مدیرعامل سازمان آتش نشانی وخدمات ایمنی شهرداری کاشان گفت: 60نفرازپرسنل بیمارستان میلاد تحت دوره آموزش،نکات ایمنی وآتش نشانی رافراگرفتند.

به گزارش مرکز ارتباطات و امور بین الملل شهرداری کاشان،محمد مسعود چایچی با بیان اینکه طرح آموزش کارمندان وپرسنل بیمارستان میلاداین شهرستان توسط  مربیان وکارشناسان این سازمان  درراستای شعار(( هر شهروند یک آتش نشان)) انجام گردیده بیان داشت:انجام این طرح  توسط سازمان آتش نشانی کاشان نشان دهنده دنبال نمودن این شعار بطور جدی است و آموزش نکات ایمنی و اولیه در دستور کار این سازمان قرار دارد.

وی درتوضیح این دوره ها گفت: دراین طرح ترویج فرهنگ ایمنی،آشنایی با طبقات انواع آتش سوزی ونحوه مقابله با آن،آشنایی با خاموش کننده های دستی ونحوه استفاده از آنها در حریق،آشنایی با سیستم آب آتش نشانی وچگونگی استفاده ازآن درحوادث،نحوه صحیح خروج اضطراری در هنگام آتش سوزی وفرار از دود و موارد ایمنی جهت پیشگیری از بروزحوادث  آموزش داده شده است.

چایچی در ادامه افزود: افزایش آگاهی وآموزش شهروندان می توانند آنان رابه شهروند مسؤلیت پذیر تبدیل کند وهر مرحله ازاین دوره ها در راستای بهبود وارتقاء وضعیت شهر مؤثر است واز هر اقدامی در جهت خلاف آن اجتناب می کند.

مدیرعامل سازمان آتش نشانی و خدمات ایمنی شهرستان کاشان در پایان  تاکید کرد: واقعیت این است که به غیر از حوادث طبیعی بقیه حوادث انسان ساز است ونقش مردم در بروز حوادث غیر قابل انکار است پس همانگونه که مردم در ایجاد حوادث نقش دارند، می توانند در جلوگیری از بروز حوادث نیز نقش آفرینی کنند ونخستین گام در تحقق این مهم ، رشد آگاهی شهروندان نسبت به خطراتی که متوجه آنان است خواهد بود.

نظرات:

ارسال نظر

لطفاً نظر خود را در مورد این مطلب ارسال فرمایید.

دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید توسط مدیریت پورتال منتشر خواهد شد.
پیام هایی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد شد.
پیام هایی که به غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط با خبر باشد منتشر نخواهد شد.

آخــرین خبــرها
۱۹ایستگاه ثابت دریافت اقلام بازیافتی در سطح شهر انعقاد 62قرارداد درحوزه پیمان و رسیدگی منطقه چهار جمع آوری بالغ بر8میلیون کیلو زباله در دو ماه محرم و صفر اطفاء حریق درساختمان ۵ طبقه توسط آتش نشانان کاشان حال خوش خواندن در کاشان نشست اعضای کمیته های 5گانه مدیریت بحران و پدافند غیرعامل پیشنهاد تاسیس باشگاه‌های کتابخوانی در زندان کاشان فعالیت دبیرخانه پایتخت کتاب با اتمام پایتختی کتاب به پایان نمی‌رسد آسفالت بیش از 20هزار مترمربع از معابر فاز دو ناجی آباد صدور مجوز 270 تبلیغ هیئات و برپایی ایستگاه صلواتی در محرم و صفر