تاریخ خبر:۱۳۹۷ چهارشنبه ۲۹ فروردين | انتشار دهنده: مرکز تولیدات و پژوهش‌های رسانه‌ای شهرداری کاشان |
چاپ خبر

در سال 96 صورت گرفت

افزایش حدود 7 درصدی حوادث و آتش سوزی ها در کاشان

مدیرعامل سازمان آتش نشانی وخدمات ایمنی شهرداری کاشان، از افزایش حدود هفت درصدی حوادث و آتش سوزی ها در سال گذشته خبر داد.

محمد مسعود چایچی با اشاره به آمار مقایسه ای حوادث و آتش سوزی ها در سال گذشته نسبت به مدت مشابه آن در سال 95 اظهار کرد: این آمار افزایش 6.7 درصدی را در مجموع نشان می دهد که بیانگر 9 درصد رشد در حوادث و 2.3 درصد افزایش در آتش سوزی هاست.

وی، متوسط زمان رسیدن به محل حادثه در سال 96 را 4 دقیقه و 35 ثانیه ذکر و خاطرنشان کرد: این در حالی است که این مدت زمان نسبت به سال 95 کاهش حدود سه ثانیه ای را نشان می دهد.

مدیرعامل سازمان آتش نشانی وخدمات ایمنی شهرداری کاشان، کاهش 35 درصدی همکاری سازمان های امدادی و انتظامی در سال گذشته را یادآور شد و افزود: در حالی که تعداد همکاری این مجموعه ها در سال 95 عدد 162 مورد را نشان می دهد این میزان در سال گذشته تنها تا 105 مورد تقلیل یافته است.

چایچی، با اشاره به اینکه 83 درصد از عملیات آتش نشانی کاشان در سال 95 در اماکن خصوصی و 17 درصد نیز در مراکز عمومی انجام گرفته است گفت: در این زمینه شاهد افزایش وقوع حوادث و آتش سوزی ها در اماکن خصوصی و کاهش آن در محل های عمومی به ترتیب با ثبت آمار 88 و 12 درصد در سال 96 هستیم.

وی، در عین حال به توجه بیشتر شهروندان به موضوع بیمه آتش سوزی نیز اشاره و عنوان کرد: رشد 22 درصدی اماکن دارای بیمه آتش سوزی در سال 96 نسبت به سال پیش از آن گواه این مدعاست.

 


برچسب ها

نظرات:

ارسال نظر

لطفاً نظر خود را در مورد این مطلب ارسال فرمایید.

دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید توسط مدیریت پورتال منتشر خواهد شد.
پیام هایی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد شد.
پیام هایی که به غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط با خبر باشد منتشر نخواهد شد.

آخــرین خبــرها
صدور بیش از 20هزار متر مربع پروانه ساختمانی اتمام آسفالت خیابان بعثت با هشت ونیم میلیارد ریال اعتبار آزادسازی ملکی به مساحت 120مترمربع در راوند آزاد سازی ملکی در بلوارمفتح با 700 میلیون ریال اعتبار هیچ اتفاق مهمی بدون پژوهش رخ نمی‌دهد قاصدک در پایتخت کتاب ایران به پرواز درآمد صدور بیش از 52هزار متر مربع پروانه ساختمانی اخلاق حرفه ای و مسئولیت پذیری در راس توسعه و ساخت‌وساز شهری دمیدن جان تازه به آب انبار گذرخان با حفظ کاربری آن پاسخ شهردار کاشان به دغدغه‌های شهروندان در مورد کریدور زیرگذر