تاریخ خبر:۱۳۹۷ چهارشنبه ۳۰ خرداد | انتشار دهنده: مرکز تولیدات و پژوهش‌های رسانه‌ای شهرداری کاشان |
چاپ خبر

معاون شهرسازی شهرداری کاشان:

با ساخت و ساز غیر مجاز به صورت جدی برخورد می شود

معاون شهرسازی شهرداری کاشان گفت:با ساخت و ساز غیر مجاز به صورت جدی برخورد می شود.

حسن نعناکار با بیان اینکه با ساخت و ساز غیر مجاز به صورت جدی برخورد می شود، اظهار کرد: برخی از سودجویان و دلالان در کاشان با هدف تغییر کاربری، اقدام به دیوار کشی و قسمت بندی اراضی کشاورزی می کنند که شهرداری کاشان قانونا با این فعالیت ها مقابله می کند.

وی با اشاره به اینکه یکی از شهروندان به تازگی اقدام به تقسیم بندی اراضی بلوار قطب راوندی کرده است، گفت: دیوارکشی بدون مجوز تخلف محسوب می شود و با متخلفین برخورد قانونی صورت خواهد گرفت.

معاون شهرسازی شهرداری کاشان بیان کرد: در ابتدای هفته جاری با توجه به حکم دادستان و با حضور دستگاه ضابط قضایی، دیوارهایی که به منظور تقسیم بندی و درنهایت تفکیک اراضی در زمین های روبروی پمپ بنزین بلوار قطب راوندی به صورت غیر مجاز ساخته شده بود، تخریب شد.

نعناکارافزود: در دفترچه طرح تفضیلی برای تفکیک اراضی تمامی قوانین ذکر شده است وهرگونه ساخت و ساز تنها باید با اصول شهرسازی و طبق قانون صورت پذیرد اما متاسفانه برخی سودجویان قانون را زیرپا می گذارند.

وی خواستار شد شهروندان برای هرگونه خرید ملک، ساخت و ساز، گرفتن پروانه، تفکیک و هرگونه عملیات، به شهرداری مراجعه کنند تا از سودجویی دلالان و واسطه های متخلف در امان بمانند.


برچسب ها

نظرات:

ارسال نظر

لطفاً نظر خود را در مورد این مطلب ارسال فرمایید.

دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید توسط مدیریت پورتال منتشر خواهد شد.
پیام هایی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد شد.
پیام هایی که به غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط با خبر باشد منتشر نخواهد شد.

آخــرین خبــرها
اطفاء حریق درساختمان ۵ طبقه توسط آتش نشانان کاشان حال خوش خواندن در کاشان نشست اعضای کمیته های 5گانه مدیریت بحران و پدافند غیرعامل پیشنهاد تاسیس باشگاه‌های کتابخوانی در زندان کاشان فعالیت دبیرخانه پایتخت کتاب با اتمام پایتختی کتاب به پایان نمی‌رسد آسفالت بیش از 20هزار مترمربع از معابر فاز دو ناجی آباد صدور مجوز 270 تبلیغ هیئات و برپایی ایستگاه صلواتی در محرم و صفر کارگران فضای سبز شهرداری کاشان تعدیل نشده اند بیشترین سرانه رخدادحوادث و حرائق در محدوده منطقه یک کاشان دبیر چهاردهمین جشنواره ملی تئاتر مهر کاشان معرفی شد