تاریخ خبر:۱۳۹۷ پنج شنبه ۲۸ تير | انتشار دهنده: مرکز ارتباطات و امور بین الملل شهرداری کاشان |
چاپ خبر

همزمان با هفته بهزیستی برگزار شد:

پنجشنبه های بدون خودرو در ایستگاه بهزیستی

همزمان با هفته بهزیستی، برنامه پنجشنبه های بدون خودرو با حضور شهردار کاشان وجمعی از مدیران شهرداری کاشان از میدان الغدیر (میدان قمربنی هاشم) آغاز و در ساختمان بهزیستی کاشان خاتمه یافت.

در این نشست شهردار کاشان ضمن تشکر و قدردانی از زحمت کشان این سازمان، خدمت کردن در این ارگان را لطفی از الطاف الهی خواند.

سعید ابریشمی راد در حاشیه این حرکت ورزشی در سالن کنفرانس اداره بهزیستی گفت: تقارن دهه کرامت و هفته بهزیستی اتفاقی خجسته است و کرامت بخشی جزء لاینفک برای بهتر زیستن است.

ابریشمی راد اظهار کرد: خدا انسان را اشرف مخلوقات خطاب کرد، هر خلقتی از سوی خداوند برای ظهور صفتی از صفات کمالیه خداوند است و هدف از خلقت انسان عشق و دوست داشتن هم نوع می باشد چون انسان تنها موجودی است که معنای عشق و دستگیری  را می داند.

وی گفت: اداره بهزیستی پرچم دار عشق ورزیدن به هم نوع بوده و امید است: با همکاری تمامی ارگان های خدمت رسان علاوه بر استفاده از ظرفیت های شایسته خود سعی شود  مولفه های بهتر زیستن را در شهر فراهم کنیم.

در ادامه این نشست ام البنین متقی نژاد رئیس اداره بهزیستی کاشان ضمن ارائه بخشی از خدمات این ارگان، شهرداری کاشان را بازویی پر توان در اجرای برنامه های خود خواند.

وی گفت: شهرداری کاشان در اجرای تبلیغات محیطی  در مناسبت های مختلف  از جمله و هفته بهزیستی،هفته مبارزه با مواد مخدر،فرهنگ سازی نقش بالایی در آگاهی بخشی مردم داشته و در موضوع کودکان کار کمک شایانی به این سازمان انجام داد.

لازم به ذکر است طرح پنجشنبه های بدون خودرو به همت معاونت ورزشی سازمان فرهنگی ورزشی همه هفته از میدان حضرت قمر بنی هاشم(ع) اجرا می شود.

برچسب ها

نظرات:

ارسال نظر

لطفاً نظر خود را در مورد این مطلب ارسال فرمایید.

دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید توسط مدیریت پورتال منتشر خواهد شد.
پیام هایی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد شد.
پیام هایی که به غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط با خبر باشد منتشر نخواهد شد.

آخــرین خبــرها
آب گیری 62 آب انبار با ظرفیت 30532 مترمکعب انجام شد با برنامه های آموزشی و فرهنگی شعار تفکیک از مبدا به منصه ظهور می رسد بازسازی بازارچه سردار/ طراحی و احداث آمفی‌تئاتر روباز عملیات عمرانی منطقه دو در فاز پیشرفت قرار گرفت اجرای 30 پروژه فعال در سه منطقه شهری/ایستگاه ‌آتش‌نشانی راوند احداث می‎شود بیش ازسه میلیون مترمربع چمن زنی در سطح منطقه فرهنگ عمومی ریشه در آموزه ها و باورهای دینی دارد خدمت در شهرداری وظیفه ای سنگین و خطیر خبرنگاران در حقیقت به لحظات ماندگاری می بخشند/ حمایت از رسانه ابزاری برای جامعه پذیری است تعامل سازمان فرهنگی ورزشی کاشان با باغ کتاب تهران
اخبار تصویری
اجرای 30 پروژه فعال در سه منطقه شهری/ایستگاه ‌آتش‌نشانی راوند احداث می‎شود عملیات عمرانی منطقه دو در فاز پیشرفت قرار گرفت بازسازی بازارچه سردار/ طراحی و احداث آمفی‌تئاتر روباز بازدید اساتید خارجی زبان فارسی از شهر سهراب سپهری آزادسازی 12 پلاک در مهمترین قطب خرید شهر ثبت و پاسخگویی بیش از 900 پیام و درخواست مردمی در سامانه137 آتش نشانان کاشانی چاه کن۲۰ساله را نجات دادند آزادسازی ملکی با ارزش بیش از 9میلیارد ریال بهره برداری از میدان ذوالفقار با پنج میلیارد ریال اعتبار اهدای خون آتش نشانان کاشانی به مناسبت هفته انتقال خون
پربازدیدترین خبرها
آزادسازی 12 پلاک در مهمترین قطب خرید شهر بازدید اساتید خارجی زبان فارسی از شهر سهراب سپهری بهره برداری از میدان ذوالفقار با پنج میلیارد ریال اعتبار ثبت و پاسخگویی بیش از 900 پیام و درخواست مردمی در سامانه137 آتش نشانان کاشانی چاه کن۲۰ساله را نجات دادند بهسازی پیاده رو خیابان طالقانی با 1800 مترمربع کف فرش اهدای بیش از 6 هزار سی سی خون توسط کارکنان سازمان فرهنگی ورزشی شهرداری کاشان نزدیک به سه هزار پیام ثبت شده در سه ماه نخست سال مبنی بر مباحث نگهداشت شهر اهدای خون آتش نشانان کاشانی به مناسبت هفته انتقال خون بازسازی بازارچه سردار/ طراحی و احداث آمفی‌تئاتر روباز