تاریخ خبر:۱۳۹۷ پنج شنبه ۲۸ تير | انتشار دهنده: مرکز تولیدات و پژوهش‌های رسانه‌ای شهرداری کاشان |
چاپ خبر

همزمان با هفته بهزیستی برگزار شد:

پنجشنبه های بدون خودرو در ایستگاه بهزیستی

همزمان با هفته بهزیستی، برنامه پنجشنبه های بدون خودرو با حضور شهردار کاشان وجمعی از مدیران شهرداری کاشان از میدان الغدیر (میدان قمربنی هاشم) آغاز و در ساختمان بهزیستی کاشان خاتمه یافت.

در این نشست شهردار کاشان ضمن تشکر و قدردانی از زحمت کشان این سازمان، خدمت کردن در این ارگان را لطفی از الطاف الهی خواند.

سعید ابریشمی راد در حاشیه این حرکت ورزشی در سالن کنفرانس اداره بهزیستی گفت: تقارن دهه کرامت و هفته بهزیستی اتفاقی خجسته است و کرامت بخشی جزء لاینفک برای بهتر زیستن است.

ابریشمی راد اظهار کرد: خدا انسان را اشرف مخلوقات خطاب کرد، هر خلقتی از سوی خداوند برای ظهور صفتی از صفات کمالیه خداوند است و هدف از خلقت انسان عشق و دوست داشتن هم نوع می باشد چون انسان تنها موجودی است که معنای عشق و دستگیری  را می داند.

وی گفت: اداره بهزیستی پرچم دار عشق ورزیدن به هم نوع بوده و امید است: با همکاری تمامی ارگان های خدمت رسان علاوه بر استفاده از ظرفیت های شایسته خود سعی شود  مولفه های بهتر زیستن را در شهر فراهم کنیم.

در ادامه این نشست ام البنین متقی نژاد رئیس اداره بهزیستی کاشان ضمن ارائه بخشی از خدمات این ارگان، شهرداری کاشان را بازویی پر توان در اجرای برنامه های خود خواند.

وی گفت: شهرداری کاشان در اجرای تبلیغات محیطی  در مناسبت های مختلف  از جمله و هفته بهزیستی،هفته مبارزه با مواد مخدر،فرهنگ سازی نقش بالایی در آگاهی بخشی مردم داشته و در موضوع کودکان کار کمک شایانی به این سازمان انجام داد.

لازم به ذکر است طرح پنجشنبه های بدون خودرو به همت معاونت ورزشی سازمان فرهنگی ورزشی همه هفته از میدان حضرت قمر بنی هاشم(ع) اجرا می شود.

برچسب ها

نظرات:

ارسال نظر

لطفاً نظر خود را در مورد این مطلب ارسال فرمایید.

دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید توسط مدیریت پورتال منتشر خواهد شد.
پیام هایی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد شد.
پیام هایی که به غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط با خبر باشد منتشر نخواهد شد.

آخــرین خبــرها
شهردار در قبال کیفیت زندگی تمامی شهروندان مسئول است 🔘با قدرت ازشهردار کاشان و کارهای انجام گرفته حمایت می کنیم نظارت بر وضعیت 161 محل اسکان نوروزی کاشان 29 هزار متر طول جدول گذاری در منطقه 5 زیرسازی بیش از 255هزارمتر مربع از معابر منطقه پنج مقابل عظمت، ایثار و از خود گذشتگی معتمدین سر تعظیم فرود می‌آورم حضور مردم در صحنه راه حل عبور از تمامی مشکلات تشکیل شورای معتمدین توسط شهرداری ارزنده و حائز اهمیت است تقدیر و تشکر به مثابه مجیزه گویی نیست سایر دستگاه ها چون شهرداری به ظرفیت مردمی اعتماد کنند