تاریخ خبر:۱۳۹۷ پنج شنبه ۲۸ تير | انتشار دهنده: مرکز تولیدات و پژوهش‌های رسانه‌ای شهرداری کاشان |
چاپ خبر

معاون شهرسازی و معماری شهرداری کاشان بیان کرد:

صدور بیش از 80هزار متر مربع پروانه ساختمانی در سه ماه اخیر

معاون شهرسازی و معماری شهرداری کاشان گفت:بیش از 80هزار متر مربع پروانه ساختمانی در سه ماه اخیر صادر شده است.

حسن نعناکار با بیان این مطلب که در سه ماه نخست سال 97تعداد218پروانه ساختمانی به متراژ بیش از80هزار متر مربع صادر شده است بیان کرد این میزان از صدور پروانه نسبت به مشابه سال گذاشته با رشد 50/7 روبرو بوده است.

معاون شهرسازی و معماری شهرداری کاشان گفت: تعداد 217 فقره از پروانه های صادر شده مربوط به ساختمان های مسکونی، تعداد83 فقره مورد اصلاح پروانه و بیش از 95 فقره مورد تمدید پروانه در این مدت صادر شده است.

نعناکار در پایان گفت: پی توافقی که مابین شهرداری کاشان و بانک شهر صورت گرفته همشهریان گرامی می توانند با گرفتن تسهیلات نسبت به اخذ پروانه از طریق درآمد مناطق اقدام کنند.

برچسب ها

نظرات:

ارسال نظر

لطفاً نظر خود را در مورد این مطلب ارسال فرمایید.

دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید توسط مدیریت پورتال منتشر خواهد شد.
پیام هایی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد شد.
پیام هایی که به غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط با خبر باشد منتشر نخواهد شد.

آخــرین خبــرها
تخریب و آزادسازی سه پلاک در منطقه دو شهرداری کاشان کاشت 16هزار مترمربع نشاء نتایج سومین دوره فراخوان طراحی المان میدان‌های کاشان اعلام شد بچه ها به شما قول می دهم امانت دار خوبی برایتان باشم جشنواره کتاب کاشان هر سال برگزار می شود بهسازی خیابان امام خمینی(ره) با 7200مترمربع آسفالت ریزی بیش از 4 میلیون مترمربع چمن زنی اجرای بیش از 9 هزار مترمربع آزادسازی در منطقه دو شهرداری کاشان دومین گذر فرهنگ و هنر کشور در کاشان ثبت جشنواره کتاب کودک و نوجوان در تقویم جشنواره‌ها