این خبر توسط کاربر مرکز ارتباطات و امور بین الملل شهرداری کاشان ارسال شده است!
گپ و گفتی با مدیر عامل باشگاه ورزشی شهرداری کاشان شهرداری کاشان کمترین رقم ریالی را در مقایسه با شهرداری های کشور هزینه می کند مرکز ارتباطات و امور بین الملل شهرداری کاشان، در‌راستای اطلاع رسانی، شفاف سازی و آشنایی شهروندان با وظایف و برنامه های ورزشی شهرداری و پاسخگویی به بعضی انتقادها و اظهار‌نظرهای غیر‌آگاهانه در خصوص برنامه های ورزشی شهرداری کاشان ...
۱۳۹۴ سه شنبه ۳ آذر - تعداد بازدید: 2846 بار
مرکز ارتباطات و امور بین الملل شهرداری کاشان، در‌راستای اطلاع رسانی، شفاف سازی و آشنایی شهروندان با وظایف و برنامه های ورزشی شهرداری و پاسخگویی به بعضی انتقادها و اظهار‌نظرهای غیر‌آگاهانه در خصوص برنامه های ورزشی شهرداری کاشان مصاحبه ای را با سید مهدی مجد‌الاشرافی، مدیر عامل باشگاه ورزشی شهرداری کاشان، صاحب تجربه مدیریت اجرایی در عرصه های مختلف اداری، ورزشی و فرهنگی را انجام داده‌است که در این مجال برای مخاطبین بیان می شود.

*لزوم هزینه کرد شهرداری کاشان در حمایت از تیم های ورزشی چیست؟
بحث ورزش دو حوزه همگانی و قهرمانی را دارد که حوزه همگانی آن را در کل کشور به طور معمول شهرداری ها از طریق سازمان های فرهنگی ورزشی با برگزاری کوه‌گشت ها، پیاده روی ها و ... بر عهده دارد و در سال های اخیر نیز با ورود به ورزش قهرمانی برنامه‌هایی را در این حوزه حمایت کرده است لذا شهرداری کاشان نیز بر اساس این رویکرد کشوری اقدام به تاسیس چند رشته ورزش حرفه ای و قهرمانی نموده‌است.

*ترکیب مسوولان باشگاه چه افرادی هستند؟
ارکان باشگاه ورزشی شهرداری کاشان شامل هیات مدیره، شهردار، رییس شورای اسلامی شهر، مدیر عامل سازمان فرهنگی ورزشی، دو کارشناس با انتخاب شهردار است که بازرس آن نیز رییس اداره ورزش و جوانان می باشد و هیات مدیره نیز یک نفر را به عنوان مدیر عامل انتخاب می کند.

*باشگاه ورزشی کاشان دارای چند رشته ورزشی تخصصی است؟
 رشته های هندبال سالنی و ساحلی، بسکتبال و فوتبال

*وضعیت تیم های باشگاه در لیگ کشوری به چه صورت است؟ 
در حال حاضر تیم هندبال ساحلی به مقام نایب قهرمانی کشور رسیده و برای شرکت در مسابقات باشگاه‌های آسیایی انتخاب شده است.
تیم هندبال سالنی نیز با شرکت در مسابقات لیگ برتر که دور رفت آن تمام شده و دور برگشت آن از 12 آذرماه آغاز می شود حضور دارد.
تیم بسکتبال شهرداری در دسته یک کشور بازی دارد و تاکنون در چهار مسابقه انجام شده در برابر مس کرمان، نفت امیدیه اهواز و شهرداری دزفول به پیروزی رسیده و یک باخت مقابل آدمیس میناب داشته است.
تیم فوتبال شهرداری کاشان نیز در دسته دو کشور حضور دارد که متاسفانه تا قبل از هفته هفتم نتایج مطلوب نداشته است و به ناچار با تغییرات در کادر فنی تیم آقای حسین صالح، مربی کنفدراسیون آسیا به عنوان سر‌مربی انتخاب شد تا در کنار آقایان رضا چراغی و محمد مقدم به عنوان مربیان تیم در اولین گام با پیروزی پرگل در مقابل تیم پرسپولیس گناوه امیدها را در این رشته نیز زنده کند.

*تامین هزینه های تیم فوتبال توسط شهرداری بر چه اساسی است؟
طبق اساسنامه بخشی از منابع مالی از طریق شهرداری و بخش عمده آن توسط حامیان و اسپانسرهای مالی باید تامین شود که در این راستا نیز کمیته ای در باشگاه به عنوان کمیته اقتصادی پیگیری تامین منابع مالی باشگاه را پیگیری می‌کند.
شهرداری کاشان در مقایسه با شهرداری های کشور که در رشته‌های مختلف فعالیت دارند کمترین رقم ریالی را هزینه می کند و در حال حاضر نیز برنامه ریزی کامل باشگاه برای سال آتی نیز با مشخص شدن بودجه ها و منابع مالی مشخص شده است که پس از تصویب شورای محترم اسلامی شهر در بودجه سال آینده شهرداری انجام می شود.

*لزوم تاسیس تیم های ورزشی باشگاه شهرداری چیست؟
هدف از تاسیس تیم های ورزشی باشگاه شهرداری مطرح کردن نام کاشان در حوزه ورزش قهرمانی کشور در میا‌دین ملی و بین‌المللی و توجه به ورزش رده های سنی پایه از نو‌نهالان تا امید است که در این بخش نیز برنامه ها با نگاه استفاده کامل از مربیان بومی عملیاتی و اجرایی می شود و طبیعی است که  انجام چنین کارهایی نتایج آن در دراز مدت مشخص خواهد شد.

*نظر شما در خصوص منتقدین و رایزنی و تعامل با آنها چیست؟
طبیعی است هیچ کاری بدون عیب و نقص نیست پس همکاری و مشاوره اساتید و پیشکسوتان ورزش کاشان در این زمینه لازم و ضروری است اما تقاضای عاجزانه ما اینست که فارغ از بیان هر گونه مسائل بخشی نگری، انتقادی مخرب، و در‌راستای بهبود ورزش کاشان اظهار نظر و ارائه راهکار تشریح و بازگو شود.
حال که شهردار کاشان با وجود فعالیت های فراوان و گسترده در سطح عمرانی برنامه های پرمخاطره و حاشیه ورزشی را از طریق باشگاه در حمایت دارد می طلبد که منتقدین با اظهار نظر و نقدهای سازنده خود در بیان ضعف ها بدون کار‌شکنی و اعمال نظر های شخصی ما را حمایت معنوی کنند.
هر انتقادی می تواند کارشناسانه و بر اساس اخلاق حرفه ای و تحقیق و بررسی باشد اما انتقاد مخرب و غیر منصفانه عامل  لطمه، آسیب و ایجاد تفرقه و اختلاف است.
باشگاه داری و سایر مسائل وابسته به آن درست جا‌نیفتاده است اینکه همه خود را ذی نفع می دانند، نگران وضعیت تیم هستند و اظهار نظر می کنند خیلی خوب است اما کنار ایستادن و حرف زدن دردی را درمان نمی‌کند و این همکاری و همفکری دوستان و منتقدان و اساتید است که در بهبود و ارتقای وضعیت تیم های باشگاه تاثیر بسزایی دارد.

*انتخاب مربیان بر چه اساسی است؟
سیاست‌های انتخاب کادر فنی در هیات مدیره مطرح و بر اساس آن مدیرعامل با توجه به اختیارات خود و سیاست‌های ذکر‌شده اقدام می‌نماید.
 سیاست های داخلی آن مشخص می شود وی افزود:

*برنامه های باشگاه برای آینده چیست؟
طبق اساسنامه باشگاه که حداقل در پنج رشته باید فعالیت داشته باشد کلیات راه اندازی رشته های جدید در هیات مدیر مطرح شده است و باشگاه ورزشی شهرداری کاشان در نظر دارد در سال آتی زمینه حضور تیم‌هایی که توانایی حضور در لیگ‌های کشوری را دارند فراهم نماید به عنوان نمونه این رشته‌ها می تواند شامل دو‌میدانی، والیبال، تنیس روی میز، فو‌تسال به‌ویژه ورزش جانبازان و معلولین با اولویت بسکتبال با‌ویلچر و والیبال نشسته باشد.
راه اندازی سایت باشگاه ورزشی شهرداری کاشان در آینده ای نزدیک نیز یکی دیگر از اقدامات باشگاه در حوزه آی تی است.

*کلام پایانی که تمایل به بیان آن دارید؟
در‌خاتمه علاوه بر تقدیر از کادر فنی تیم‌های مختلف از تمامی افراد، مجموعه ها، موسسات، سازمان ها و نهادهای حقیقی و حقوقی که در راه اعتلای ورزش کاشان باشگاه ورزشی را حمایت مادی و معنوی می کنند نهایت قدردانی و تشکر را دارم.
ارسال به شبکه های اجتماعی:
تصاویر مرتبط
مطالب مرتبط
نظر شما درباره این مطلب:
دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید توسط مدیریت پورتال منتشر خواهد شد
پیام هایی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد شد
پیام هایی که به غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط با خبر باشد منتشر نخواهد شد
رضایی ۱۳۹۴ جمعه ۶ آذر
با تشکر ویژه از شهردار محترم و مدیر عامل باشگاه که در همه زمینه ها اعم از امور ورزشی نیز فعالیت و حمایت می کنند.
علی ۱۳۹۴ سه شنبه ۳ آذر
با تشکر از تلاش های تمامی مدیران شهری و با آرزوی موفقیت در تمامی زمینه ها که سربلندی کاشان را در پی خواهد داشت.
تازه ترین اخبار
المان پنجاه و نهمین جشنواره سینمای جوان نصب شد تأکید کمیسیون فرهنگی شورای اسلامی شهر کاشان بر حمایت بیش از پیش از جشنواره نشست بررسی خدمات سفر نوروزی در منطقه چهار شهرداری کاشان کلیه مستخدمین مدارس کاشان آموزش آتش نشانی را فرا گرفتند کاشانی‌ها، به سلاح سواد رسانه در فضای مجازی مجهز می‌شوند رونمایی از تیزر و پوستر جشنواره منطقه‌ای فیلم و عکس جوان کاشان در پایتخت نهمین خانه بازی سازمان فرهنگی ورزشی شهرداری کاشان افتتاح شد مشارکت گسترده در30پروژه عمرانی و راهسازی در 7 ماه اخیر فرهنگسرای المهدی(عج) میزبان «یاس کبود» می‌شود امکان ثبت موقعیت اماکن مختلف منطقه فرهنگی کاشان در نقشه همراه بیش از80 هزار تماس با سامانه 125 کاشان در 10ماهه اول سال تهران، اصفهان و کاشان؛بالانشین‌های جدول استانها و شهرهای دارای اثر در بخش مسابقه جشنواره گردهمایی ستاد اجرایی جشنواره با نمایندگان شماری از دستگاه‌های اجرایی شهرستان برگزار شد نجات چاه کن از عمق ۲۵متری توسط آتش نشانان کاشان
پربازدیدترین اخبار
بزرگترین غار رستوران مصنوعی جهان در کاشان افتتاح می شود دومین جشنواره آموزش شهروندی توسعه معابر عمومی جزو اولویت های اصلی شهرداری منطقه سه کاشان است آیین جزءخوانی و تفسیر قرآن کریم دومین جشنواره آموزش شهروندی از امشب به روی صحنه می رود مراسم تجلیل از بانوان شاغل در شهرداری کاشان و سازمان های وابسته برگزار شد. دیدار مدیرعامل و مدیران ارشد شرکت سایپا کاشان به شهردار نهضت جهادی آسفالت-اجرای آسفالت معابر در نقاط مختلف شهر مراسم کوهگشت خانوادگی همراه با افتتاح سایت پاراگلایدر انجام شد جشن بزرگ ریحانه النبی در کاشان برگزارشد
کاشان - خیابان اباذر - تلفن: 983155440055+
کلیه حقوق برای شهرداری کاشان محفوظ می باشد.
Powered By ParsPro.ir